Bizden Haberler
E-Bülten
Projelerimizdeki tüm gelişmelerden önce siz haberdar olun.
  
    
Özgün İnşaat Hakkında
     1989 yılında Fındıklı Mahallesinde Hacı Muhsin TOP tarafından kurulan Özgün Yapı Malzemeleri tedarikçi olarak ticari faaliyetlerini sürdürdü.Zamanla parakende satışları toptancı olarak devam ettirmiş ve çevresinin güvenini kazanmıştır.
     Küçük çapta taahhüt işleri yaparak hizmet yelpazesini geliştirmiştir.Köksal Murat OSMANOĞLU'nun yönetim kurulu başkanlığında ÖZGÜN İNŞAAT LTD. ŞTİ. kurumsallaşarak inşaat sektöründe faaliyet göstermeye devam etmiştir.
     Daha sonra kurulan MOS GROUP bilgi ve deneyimine bağlı olarak hizmet kalitesini devamlı arttırmayı hedefleyen felsefesi doğrultusunda üniversite, okul, hastane ve konut inşaatında siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.
     Günümüz teknolojisiyle bütünleşerek hizmet veren şirketimizin asıl amacı müşteri menuniyetini en üst seviyede tutabilmek, bilgi birikimi ve bu bilgi birikimini destekleyen deneyimli iş gücü ile hayata değer katan projeler tasarlamak ve gerçekleştirmektir.
     MOS Group projelerinde mimari tasarımdan malzeme seçimine kadar her aşamada insan hayatını koruyacak ve kolaylaştıracak tüm detayları göz önünde bulundurur.
     MOS Group Gayrimenkul Yatırım Departmanı yapımı tamamlanan yada devam etmekte olan projelerinde yatırımlarınızın her aşamasını destekleyen çözümler üreten profesyonel emlak danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.
     Bugüne kadar Fındıklı Mahallesinde 400'ü aşkın konutu mahalle sakinlerine sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.